KONST / Litografier / Grafiskt blad 13909064
nr 1390 9064
Grafiskt blad
Gicléetryck, Carl Linderoth, "In the crowd". Signerad, numrerad 26/100. Motivet: ca 26x37 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:17
10/4 16:34:09
100 kr
12/4 20:08:11